×
Вартість кремації тварин

Наскільки популярна в Україні кремація померлих тварин?

Spread the love
Стаття в журналі “Зоодруг”: «Думка експерта: Віктор Олександрович Дем’яненко, служба« Зоорітуал »

Не дуже популярна, мало просвітницької роботи. У нашій країні це не популярно, тому що, перш за все, люди не хочуть розлучатися з грошима – це відносно дорога послуга, яка вимагає праці професіоналів. Ось, наприклад, кремація кота обійдеться близько: 270 гривні плюс вартість урни. Це дорого? .. Мабуть, менталітетом ми ще не доросли до цього, хоча в усьому світі кремація вважається найбільш правильним способом увічнення тіла улюбленця.

Чи є негативні сторони в звичайному похованні тварин?

Сьогодні, це досить небезпечно. Якщо вихованець був хворий, а в наш час, з нашою екологією, існує висока ймовірність знаходження в організмі не тільки інфекцій які вражають тварин, але і різних грибків, токсинів, що накопичилися в тілі в період життя тварини, то і після смерті, після поховання, мікроорганізми можуть заражати або отруювати інших тварин, поширюватися в природі через грунт, грунтові води, розноситися гризунами, комахами. Крім того дуже токсичні самі продукти розпаду органічних речовин, а саме білків, жирів і інших складових телa тварини.

Яка ситуація з похованнями регулюється в нашій країні на державному рівні?

У Києві поховання заборонені, хоча можливо далеко за містом заборона не діє, або погано контролюється. Сьогодні в столиці є кілька «стихійних» кладовищ домашніх тварин. Офіційно дозволу на їх існування немає. Влада часто зносять їх тракторами – так що є великий ризик, що могилка буде знищена. Всі «за» про поховання в цьому випадку якраз і є «проти».

Чи є інші способи вшанувати пам’ять тваринного крім кремації або поховання?

За кордоном існує безліч способів увічнити тіло улюбленця. Виготовлення мінерального каменю – після кремації прах стискається під дуже високим тиском, перетворюється в камінь-мінерал, який зберігається у господаря. Вирощування алмазу на основі праху. Також практикується зберігання тіла в рідкому азоті при дуже низькій температурі (-196 градусів за Цельсієм) в прозорій ємності. Кришталеві гробики, мумифицирование тіла і ін. В Україні такого розмаїття поки немає, поки .. і ось це дійсно коштує не малих грошей ….